O nas

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej Językowo-Sportowa jest placówką niepubliczną wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Cechą charakterystyczną Naszej Szkoły i wszystkich jej pracowników jest bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia. Jest to możliwe dzięki małej liczebności klas do 20 osób, ciągłym budzeniem wiary w możliwości młodego człowieka i twórcze działanie w zespole.  Pomagamy kształtować w dzieciach otwartość i oryginalność.

Wraz z rodzicami chcemy stworzyć takie środowisko, by nasi podopieczni czuli się w    naszej szkole bezpieczni, ale jednocześnie swobodnie jak w swoim domu.

Z dużą skutecznością przygotowujemy dziecko do dalszego etapu ksztacenia ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności językowych i sportowych.

Kształcimy obywateli świata, komunikujących się swobodnie w języku angielskim. Efektywny program nauki to gwarancja wysokich wyników w egzaminach międzynarodowych.

Zapewniamy dzieciom opiekę edukacyjno-wychowawczą, ale także inne zajęcia dodatkowe, które pozwolą rozwinąć ich kreatywność. Rozwijamy osobowość otwartą na potrzeby innych i zdolną do podjęcia wyzwań współczesnego świata.

Nauczyciele stosują ciekawe, aktywizujące formy zajęć, wykorzystując nowoczesne zaplecze dydaktyczne, w postaci np. tablic multimedialnych i innych środków audiowizualnych

dodatkowo

Co nas wyróżnia?

zwiększona liczba godzin języka obcego i zajęć sportowych
Profesjonalna kadra
rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów
nowoczesne metody nauczania
realizacja ciekawych projektów edukacyjnych
klimat zrozumienia i akceptacji
sprawdzona metodologia kształcenia
wysokie wyniki nauczania
bierzemy udział

Akcje i projekty

• PZU Bezpieczna droga do szkoły
  • Gang słodziaków
  • Akademia Bezpiecznego Puchatka
  • Klimatyczna klasa
  • Technologie z klasą
  • Wiem, czuję pomagam-Fundacja Kulczyk
  • Piękna Nasza Polska Cała
  • Niepodległe Nutki
  • Szlachetna Paczka
  • Paka dla Psiaka
  • Idą Święta nie o smsie lecz o kartce pamiętam
cieszymy się z efektów naszej pracy

Opinie rodziców

Prywatna Szkoła Podstawowa Językowo-Sportowa jest strzałem w dziesiątkę! Szukałam dla mojego syna szkoły, która zapewniłaby mu wszechstronny rozwój uwzględniając jego zainteresowania. Dziś słyszę od mojego syna, że ma super szkołę i super nauczycieli. A to w jego ustach wielki komplement! Ja natomiast każdego dnia kiedy moje dziecko chętnie idzie do szkoły gratuluję sobie dobrej decyzji.

Monika